Vizyonumuz

Doğanın mucizevi iyileştirici gücünden aldığımız ilham ile geleneksel şifa yöntemlerini hatırlatıp doğayla tekrar iç içe olmayı amaç edinmekteyiz. Bu amacımızı en verimli şekilde tüketicilerle buluşturup sektöründe en çok tercih edilen ve aranan yenilikçi bir marka olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Sentetik kimyasallardan uzak tamamen doğal hammaddeler kullanılarak GMP ve ISO9001 belgelerine sahip üretim yerimizde özenle ve profesyonel olarak ürettiğimiz ürünlerimizi sürdürülebilirlik ilkesi ile yüksek kalitede tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacağız. .

Ben Kimim?

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nden mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca çeşitli stajlar yaparak alanımla ilgili daha yetkin hâle gelme hedefimi gerçekleştirme yoluna girdim. Özel bir ilaç firmasında iş hayatına atıldım ve lisans eğitminde gördüğüm bilgileri tecrübe etme fırsatı buldum. Bu süreçte hep hayalim olan ”Doğal Kozmetik” ve ”Aromaterapi” eğitimlerini alarak profesyonel anlamda bir girişimde bulundum. Böylece, herkesle bilgi birikimimi ve ürünlerimi buluşturmak için GA Aromatherapy’i uzun ve zaman zaman zorlu, bolca keyifli yollardan geçerek sizlerin huzuruna getirdim.

Şifayı Doğa’da Bulmak İsteyenlere..

Göksu Akgün